Hakkımızda

Aksan Kozmetik, 2008 yılında DeepFresh markası ile ıslak mendil sektöründe kaliteli, yenilikçi ve tüketicinin ihtiyaçları doğrultusunda ürünler geliştiren uluslararası bir güç olma hedefi ile İstanbul’da kurulmuştur. İlerleyen yıllarda Comfort Love, Ultra Fresh, Happy Kinder, Savon De Royal ve Bebe Royal markaları ile uluslararası bir güç haline gelmiştir.

Aksan kozmetik Arnavutköy’de 30 bin metrekare entegre bir üretim tesisinde ISO ve GMP kalite standartlarında kozmetik, kişisel bakım, bebek bakım ürünleri, ev temizlik ürünleri ve ıslak mendil üretmektedir. Üretim kapasitesinin %80’ini 6 kıtada çeşitli dünya ülkelerine ihraç etmektedir. Kalan %20 kapasite ise yurtiçinde DeepFresh ve Savon De Royal markaları ile birlikte; sektöründe lider markalar ve market zincirleri için özel markalı ürünlerin üretimi için kullanılmaktadır. Bünyesine kattığı PET ambalaj ve PP enjeksiyon üretim hatları ile kendi plastik ambalaj ihtiyacını karşılayıp, entegre üretim tesisinde kaliteli, ulaşılabilir ve hızlı üretim yaparak sektörün ihtiyacını karşılamaktadır.

Tüm çalışanlarına, işbirliği içerisinde olduğu tedarikçilerine, iş ortakları ve müşterilerine kazandırarak büyüyen; topluma, ekonomiye, ülkesine ve çevreye faydalı lider bir kuruluş olmayı hedefleyen Aksan Kozmetik yenilikçi ve kaliteli ürünleri en üst kalitede üretmeye devam edecektir.
Image